Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Amy Ms. Amy
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
 Тел:86-755-23722726 Е-пошта:amy@phlizon.net
Избрана производи
За нас

Phlizon е посветен да обезбеди високо квалитетен и издржлив осветлување производ за клиенти со многу конкурентна цена . Нашите производи главно се фокусираат на ЛЕР растат светла и доведе аквариум светлина . На опрема и материјали за производство на хидропоника led расте светлина и морски аквариум предводени од светлината тела увезени од Тајван, Јапонија, Кореја и Соединетите Држави, како на пример автоматски машина SMT, reflow лемење машина, сите видови на електрична опрема за тестирање, големи сфера интегрирање и такви видови на производство и R & D опрема.


Phlizon ужива висока репутација во растат предводена ламба и аквариум предводени од светлината области низ Европа и Америка, Phlizon, исто така, инсистира на преземање на висока технологија за дизајн на најновите и најдобра предводена расте светлина и аквариум светлина постојано како барање на пазарот. Нашите R & D тим со повеќе од 10 луѓе има богато искуство во изгледот дизајн, електронска структура , анализа на симулација на топлина дисипација, оптички дизајн на леќи, контрола на светлината итн. Повеќето од нашите хидропоника со полн спектар предводени од светлината и морските корални гребени, осветлени аквариумски осветлување се приватни модули , ние имаме уште 10 патент и патент за корисен модел до сега.


Phlizon LED растечките светла се дизајнирани за дополнување на природна светлина, или поврзана со други видови растечки светла, за внатрешна и надворешна употреба. Ние би биле многу среќни да помогнеме за вашите индивидуални растителни потреби и проекти.


Ние сме производителот фабрика, а ние ги продаваме нашите производи во ниска цена директно.

Сите наши светла поминаа CE , ROHS , FCC и ETL сертификат, освен тоа, нашите напојување, вентилатори и жица се Огноотпорни материјал, нема да се запали.

Ние секогаш се обидуваме се потрудиме да им понудиме на нашите купувачи добри производи со конкурентна цена, ви благодариме за изборот на нашите производи.


Погледнете ПОВЕЌЕ Посетете ја мојата фабрика
За нас

Phlizon е посветен да обезбеди високо квалитетен и издржлив осветлување производ за клиенти со многу конкурентна цена . Нашите производи главно се фокусираат на ЛЕР растат светла и доведе аквариум светлина . На опрема и материјали за производство на хидропоника led расте светлина и морски аквариум предводени од светлината тела увезени од Тајван, Јапонија, Кореја и Соединетите Држави, како на пример автоматски машина SMT, reflow лемење машина, сите видови на електрична опрема за тестирање, големи сфера интегрирање и такви видови на производство и R & D опрема.


Phlizon ужива висока репутација во растат предводена ламба и аквариум предводени од светлината области низ Европа и Америка, Phlizon, исто така, инсистира на преземање на висока технологија за дизајн на најновите и најдобра предводена расте светлина и аквариум светлина постојано како барање на пазарот. Нашите R & D тим со повеќе од 10 луѓе има богато искуство во изгледот дизајн, електронска структура , анализа на симулација на топлина дисипација, оптички дизајн на леќи, контрола на светлината итн. Повеќето од нашите хидропоника со полн спектар предводени од светлината и морските корални гребени, осветлени аквариумски осветлување се приватни модули , ние имаме уште 10 патент и патент за корисен модел до сега.


Phlizon LED растечките светла се дизајнирани за дополнување на природна светлина, или поврзана со други видови растечки светла, за внатрешна и надворешна употреба. Ние би биле многу среќни да помогнеме за вашите индивидуални растителни потреби и проекти.


Ние сме производителот фабрика, а ние ги продаваме нашите производи во ниска цена директно.

Сите наши светла поминаа CE , ROHS , FCC и ETL сертификат, освен тоа, нашите напојување, вентилатори и жица се Огноотпорни материјал, нема да се запали.

Ние секогаш се обидуваме се потрудиме да им понудиме на нашите купувачи добри производи со конкурентна цена, ви благодариме за изборот на нашите производи.


Погледнете ПОВЕЌЕ Посетете ја мојата фабрика
Нови Продукти
Rigorous Testing

High quality products

Online Support 24/7

Support online 24 hours

Just in Time Delivery

Punctual delivery

Quality Qualified

Good quality is safer

Поврзани производи Листа

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање