Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Amy Ms. Amy
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-755-23722726 Email:amy@phlizon.net
Produktet e zgjedhura
Rreth nesh

Phlizon është i përkushtuar për të siguruar cilësi të lartë dhe produkt të qëndrueshëm ndriçimi për konsumatorët me çmim shumë konkurrues . Produktet tona kryesisht fokusohen në LED rriten dritat dhe udhëhequr dritën akuariumi . Pajisjet dhe materialet për të prodhuar hydroponics udhëhequr rritet dritë dhe akuariumi detar udhëhequr instalime të lehta importuar nga Tajvani, Japonia, Korea dhe bashkon shtetet, të tilla si makinë automatike SMT, makinë reflow bashkim, të gjitha llojet e pajisjeve elektrike test, sferë të madhe integrimin dhe llojet e tilla e prodhimit dhe pajisjeve të R & D.


Phlizon gëzon një reputacion të lartë në rriten udhëhequr llambë dhe akuariumi udhëhequr fusha të lehta gjatë Evropë dhe Amerikë, Phlizon gjithashtu këmbëngul në marrjen e teknologjisë së lartë për të hartuar më të rinj dhe më të mirë udhëhequr rritet dritë dhe dritën akuariumi vazhdimisht si kërkesë e tregut. Ekipi ynë R & D me më shumë se 10 njerëz ka përvojë të pasur në dizajnin e pamjes, strukturën elektronike , analizën e simulimit të shpërndarjes së nxehtësisë , dizajnin optik të lenteve, sistemin e kontrollit të dritës etj. Shumica e spektrit të plotë të hydroponics tonë çoi në rritjen e ndriçimit dhe ndriçimi i akuariumi module , ne kemi patentë më shumë 10 patentë dhe patentë model të shërbimeve deri tani.


Phlizon LED rriten dritat janë të dizajnuara për shtim të dritës natyrore, ose çiftëzohet me lloje të tjera të rritjes së dritave, për qëllime të brendshme dhe të jashtme në rritje. Ne do të ishim shumë të lumtur t'ju ndihmojmë për nevojat dhe projektet tuaja për rritje të bimëve.


Ne jemi fabrika Prodhuesi, dhe ne i shesim produktet tona një çmim të ulët direkt.

Të gjitha dritat tona kanë kaluar CE , ROHS , FCC , dhe ETL certifikatën, përveç, furnizimit me energji tonë, tifozët dhe tela të gjithë janë materiale që rezistojnë ndaj zjarrit, nuk do të marrin zjarr.

Ne jemi gjithmonë duke u përpjekur më të mirën për të ofruar blerësit tonë produkte të mira me një çmim konkurrues , ju falënderoj për zgjedhjen e produkteve tona.


Pamje MË SHUMË Vizito fabrikën time
Rreth nesh

Phlizon është i përkushtuar për të siguruar cilësi të lartë dhe produkt të qëndrueshëm ndriçimi për konsumatorët me çmim shumë konkurrues . Produktet tona kryesisht fokusohen në LED rriten dritat dhe udhëhequr dritën akuariumi . Pajisjet dhe materialet për të prodhuar hydroponics udhëhequr rritet dritë dhe akuariumi detar udhëhequr instalime të lehta importuar nga Tajvani, Japonia, Korea dhe bashkon shtetet, të tilla si makinë automatike SMT, makinë reflow bashkim, të gjitha llojet e pajisjeve elektrike test, sferë të madhe integrimin dhe llojet e tilla e prodhimit dhe pajisjeve të R & D.


Phlizon gëzon një reputacion të lartë në rriten udhëhequr llambë dhe akuariumi udhëhequr fusha të lehta gjatë Evropë dhe Amerikë, Phlizon gjithashtu këmbëngul në marrjen e teknologjisë së lartë për të hartuar më të rinj dhe më të mirë udhëhequr rritet dritë dhe dritën akuariumi vazhdimisht si kërkesë e tregut. Ekipi ynë R & D me më shumë se 10 njerëz ka përvojë të pasur në dizajnin e pamjes, strukturën elektronike , analizën e simulimit të shpërndarjes së nxehtësisë , dizajnin optik të lenteve, sistemin e kontrollit të dritës etj. Shumica e spektrit të plotë të hydroponics tonë çoi në rritjen e ndriçimit dhe ndriçimi i akuariumi module , ne kemi patentë më shumë 10 patentë dhe patentë model të shërbimeve deri tani.


Phlizon LED rriten dritat janë të dizajnuara për shtim të dritës natyrore, ose çiftëzohet me lloje të tjera të rritjes së dritave, për qëllime të brendshme dhe të jashtme në rritje. Ne do të ishim shumë të lumtur t'ju ndihmojmë për nevojat dhe projektet tuaja për rritje të bimëve.


Ne jemi fabrika Prodhuesi, dhe ne i shesim produktet tona një çmim të ulët direkt.

Të gjitha dritat tona kanë kaluar CE , ROHS , FCC , dhe ETL certifikatën, përveç, furnizimit me energji tonë, tifozët dhe tela të gjithë janë materiale që rezistojnë ndaj zjarrit, nuk do të marrin zjarr.

Ne jemi gjithmonë duke u përpjekur më të mirën për të ofruar blerësit tonë produkte të mira me një çmim konkurrues , ju falënderoj për zgjedhjen e produkteve tona.


Pamje MË SHUMË Vizito fabrikën time
Produkte të reja
Rigorous Testing

High quality products

Online Support 24/7

Support online 24 hours

Just in Time Delivery

Punctual delivery

Quality Qualified

Good quality is safer

Lista e produkteve të ngjashme

shtëpi

Phone

skype

hetim